اطلاعات عمومی

مرکز خدمات تخصصی پرستاری سالمند در منزل تهران

مرکز پرستاری از سالمند سالمند و پرستار

 

پرستار سالمند در منزل یکی از نیازهای زندگی پر مشغله امروزی است، بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را سالمندان تشکیل می دهند که توجه به سلامت و آسایش آن ها از ضروریات است.

تعداد زیادی مرکز خدمات تخصصی پرستاری سالمند در منزل تهران و سایر شهرهای بزرگ مشغول به فعالیت هستند، این مراکز با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده به بر طرف سازی نیازهای جسمی و روانی افراد سالمند می پردازند و از این رو نقش موثری در بهبود کیفیت زندگی این سرمایه های جامعه ایفا می کنند، از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری در منزل مجموعه زندگی برتر است که همواره رفاه حال مخاطبین را جزء اهداف خود قرار داده است.

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران

هزینه و قیمت خدمات ارائه شده توسط مراکز خدمات پرستاری یکی از دغدغه های افرادی است که نیازمند دریافت این نوع خدمات هستند، هر ساله تعرفه انواع خدمات پرستاری توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی به موسسات فعال در این زمینه ارائه می گردد، البته باید توجه داشت هزینه نهایی تحت تاثیر پارامترهای مختلفی است که با تماس و مشورت با کارشناسان این مراکز به صورت دقیق تعیین می گردد.

  • مهارت و تجربه پرستار

از مواردی که در قیمت خدمات پرستار سالمند در منزل تهران و سایر شهرهای بزرگ تاثیر دارد می توان به مهارت و تجربه پرستار اشاره کرد، افراد با تجربه تر و پرستارانی که آموزش های تخصصی دیده اند قیمت های بالاتری را نسبت به افراد تازه کار دریافت خواهند کرد.

  • وظایف پرستار

بر اساس شرایط خانوادگی هر فرد ممکن است برخی از وظایف به مسئولیت های پرستار اضافه گردد، امور منزل، نگهداری از افراد دیگری که در منزل هستند مانند کودک یا بیمار دیگر، همه از مواردی است که می بایست در جلسه مشاوره ابتدایی بیان گردد تا هزینه نهایی مشخص گردد.

  • نیازهای سالمند

از دیگر مواردی که در قیمت نهایی خدمات پرستار سالمند در منزل تهران موثر است، نیازهای سالمندان است که می بایست توسط پرستار رفع گردد، بسیاری از سالمندان دارای بیماری ها و مشکلات ناشی از کهولت سن هستند، علاوه بر آن ممکن برخی از آن ها دارای محدودیت های حرکتی نیز باشند و در انجام امور شخصی خود نیازمند همیاری باشند، بسته به نیازمندی های سالمند و نوع خدماتی که توسط پرستار ارائه می گردد، قیمت های متفاوتی نیز تعیین می گردد.

  • موقعیت جغرافیایی زندگی سالمند

موقعیت جغرافیایی و شهری که فرد کهنسال در آن زندگی می کند نیز بر قیمت نهایی پرستار سالمند در منزل تاثیر گذار است، شهرهای مختلف هزینه های متفاوتی در این زمینه دریافت می کنند.

  • مدت زمان دریافت خدمات پرستاری سالمند

تعرفه خدمات پرستاری سالمندان بر اساس مدت زمانی که پرستار فعالیت می کند تعیین می گردد، برخی از افراد نیازمند دریافت خدمات پاره وقت هستند، در حالی که گروهی دیگر نیاز به حضور شبانه روزی پرستار را دارند، از این رو این عامل نیز می تواند در تعیین قیمت نهایی موثر باشد.

لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران

دراین بخش به لیست چند مرکز خدمات تخصصی پرستاری سالمند در منزل تهران اشاره می کنیم:

  • مرکز پرستاری زندگی برتر

پاسخگویی سریع، کادر حرفه ای و متخصص از جمله مشخصه های این مرکز پرستار سالمند در منزل تهران است، علاوه بر آن  با توجه به نظارت دقیقی که بر پرسنل و نیروهای خود دارد می توان بدون دغدغه عزیزان خود را به آن ها سپرد، از راه های ارتباطی با این مجموعه شماره تلفن ۴۱۰۹۴-۰۲۱ است.

  • مرکز خدمات پرستاری سلامت اول

این مرکز نیز از مراکز موفق پرستاری در منزل است که در منطقه دو تهران واقع شده است، برای ارتباط با کارشناسان این مرکز می توانید با شماره 02127630 تماس بگیرید.

  • مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش

اگر در غرب تهران ساکن هستید، مرکز پرستار سالمند در منزل سفیر آرامش می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد، این مرکز در خیابان آزادی قرار دارد و از جمله مراکز معتبر و شناخته شده پرستاری در منزل است، راه ارتباطی این مجموعه تلفن 53808080-021 است.

  • موسسه پرستاری نبض اول

از مشخصه های این مرکز تنوع خدمات پزشکی و پرستاری و گستردگی آن در مناطق مختلف تهران است، برای تماس با این مرکز می توانید از طریق شماره تلفن 02188467223 اقدام کنید.

  • خدمات پرستاری عاطفه

این مرکز خدمات پرستار سالمند در منزل بیش از 20 سال است که به فعالیت خود مشغول است، برای دریافت خدمات پرستاری، بهیاری و پزشکی می توانید با شماره 021-44033850 تماس بگیرید.

مرکز پرستاری از سالمند سالمندان و پرستار

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

موسسات پرستاری سالمند در منزل می بایست دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان باشند، این مراکز با به کارگیری متخصصین و پرستاران آموزش دیده سعی می کنند نیازمندی های مختلف سالمندان را برطرف سازند، به همین دلیل باید آموزش های آن ها به روز باشد، خدمات بهداشتی، پزشکی، فیزیوتراپی و کاردرمانی، خدمات روانپزشکی، خدمات مراقبتی و غیره از جمله وظایف این مراکز است.

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

خدمات Elderly nursing at home در مناطق مختلف تهران ارائه می گردد، از این رو می توان بهترین مراکز را با توجه به منطقه زندگی خود انتخاب نمود، اگر ساکن غرب تهران هستید می توانید از خدمات شرکت پرستاری در منزل زندگی برتر استفاده نمایید، گستردگی خدمات این مجموعه سبب می گردد بتوانید در هر نقطه از تهران از آن استفاده نمایید.

بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران

یکی از بهترین مراکز خدمات پرستار سالمند در منزل تهران، مجموعه زندگی برتر است، این مجموعه با تاکید بر کادر آموزش دیده و حرفه ای، همواره رفاه حال مخاطبین را مد نظر داشته است، به همین دلیل با ارائه خدمات متنوع و با قیمت های مناسب توانسته است گامی ارزشمند در جهت سلامت و رفاه سالمندان، بیماران و همچنین کودکان بردارد، کارشناسان این مرکز به صورت 24 ساعته و در همه روزهای هفته پاسخگو هستند تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت نمایید.

سالمندی و شادابی با خدمات پرستاری از سالمند در منزل

دریافت خدمات پرستار سالمند در منزل تهران و سایر مناطق می تواند نقش بسیار مهمی در بهبود کیفیت زندگی آن ها داشته باشد، با توجه به محدودیت های جسمانی این دوران از زندگی، مراکز خدمات پرستاری در منزل، می توانند با همراهی و همیاری این عزیزان، علاوه بر حفظ سلامت جسمانی، در سلامت روانی آن ها نیز بسیار موثر باشند و با داشتن استقلال و عزت نفس بیشتر این دوران از زندگی را تجربه کنند، شرکت پرستاری زندگی برتر با بهره مندی از کادر متخصص بهترین خدمات را با قیمت های منصفانه ارائه می دهد.

سوالات متداول

قیمت پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

بسته به نوع خدمات ارائه شده و مدت زمان حضور پرستار و همچنین موقعیت جغرافیای متغیر بوده و بعد از مشاوره مشخص می گردد.

کدام مرکز خدمات پرستاری سالمند را انتخاب کنیم؟

مراکز معتبر دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان که از کادر آموزش دیده و متخصص بهره مند هستند بهترین گزینه برای ارائه این نوع خدمات هستند.

وظایف مرکز پرستار سالمند در منزل چیست؟

مراکز پرستاری سالمند در منزل به حفظ سلامت جسمی شامل مراقبت های پزشکی و شخصی و همچنین سلامت روانی سالمندان می پردازند.

چه زمانی نیاز به استفاده  از خدمات مراکز پرستاری از سالمند در منزل است؟

در صورتی که یک فرد سالمند در خانواده دارید و دغدغه حفظ سلامت جسمی و همچنین بهبود کیفیت زندگی او را دارید می توانید از مراکز خدمات پرستاری سالمند استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *