اطلاعات عمومی

خرید دستگاه عضله سازی یا جراحی برای پیکر تراشی؟ انتخاب شما چیست؟

خرید دستگاه عضله سازی

خرید دستگاه عضله سازی یا جراحی برای پیکر تراشی؟ انتخاب شما چیست؟

 

روش های فراوانی برای پیکر تراشی و رسیدن به فرم ایده آل وجود دارند. به طور کلی این روش ها را به دو دسته روش های غیر جراحی و جراحی تقسیم بندی می کنند. در این مقاله قصد داریم روش خرید دستگاه عضله سازی ( روش غیرجراحی ) و روش های جراحی را با یکدیگر مقایسه کنیم. مخاطب اصلی این مقاله کلینیک های زیبایی هستند که به دنبال خرید دستگاه عضله سازیند. ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ بدهیم که آیا این دستگاه ها ارزش خرید دارند؟

خرید دستگاه عضله سازی

یک نمونه از دستگاه های عضله سازی موجود در بازار دستگاه مدی اسکالپ است. برای بررسی بیشتر مزایای خرید دستگاه عضله سازی و آشنایی با آن در ادامه به نقل از شرکت تجهیزات پزشکی بسیم رویان طب دستگاه عضله سازی مدی اسکالپ را بررسی می کنیم.

با خرید دستگاه عضله سازی مدی اسکالپ برای کلینیک زیبایی خود می توانید خدمات عضله سازی و چربی سوزی را ارائه بدهید. مخاطبین اصلی این دستگاه افرادی هستند که در رسیدن به اندام مناسب خود به مشکل برخوردند و می خواهند چربی اضافه بدن خود را از بین ببرند. برخی از چربی های اضافه بدن حتی با ورزش و رژیم غذایی نیز کاهش نمی یابند؛ به خاطر همین مراجعه کنندگان به دنبال استفاده از دستگاه عضله سازیند.

اکثر این دستگاه های عضله سازی با امواج الکترومغناطیسی کار می کنند  و به وسیله همین امواج باعث تحریک سلول های عصبی در ماهیچه ها خواهند شد. با تحریک سلول های عصبی، عضلات و ماهیچه ها به حالت انقباض در می آیند و به مرور فرم می گیرند. با تحرکی که عضلات دارند، چربی های نقاط بدن را نیز از بین می برند.

پیکر تراشی با جراحی

پس از آشنایی با روش خرید دستگاه عضله سازی نوبت به بررسی رقیب این روش یعنی جراحی می رسد. در زیر تعدادی از این روش ها را معرفی کرده ایم:

لیپوماتیک: میله ای مخصوص وارد ناحیه چربی می شود و دستگاه چربی را تخلیه می کند.

لیپوساکشن: چربی اضافه بدن به وسیله مکش تخلیه می شود.

لیپولیز: با استفاده از امواج لیزر سلول های چربی گرم می شود و با کمک مایعی مخصوص چربی را با آن حل می کنند تا به مرور از طریق کبد از بین برود.

همان طور که مشاهده کرده اید روش جراحی بسیار خطرناک است. این روش ها تنها به افرادی که وضعیت حادی دارند توصیه می شود؛ نه مراجعه کننده هایی که تنها مقداری چربی اضافه دارند. به همین علت هیچ کدام از این روش های خرید دستگاه عضله ساز و جراحی جای یکدیگر را نمی گیرند.

در رابطه با خرید دستگاه عضله سازی این تصور غلط را نداشته باشید که اثرگذاری خوبی ندارند. با پیشرفت تکنولوژی در صنعت تجهیزات پزشکی، دستگاه های عضله سازی جدید به خوبی عمل می کنند. مراجعه کنندگان زیادی نیز طرفدار این روش هستند؛ چرا که غیرتهاجمی و کم هزینه تر از جراحی است.

خرید دستگاه عضله سازی

جمع بندی ( دستگاه عضله سازی یا جراحی ؟ )

بدون شک، استفاده از دستگاه عضله‌سازی نسبت به عمل جراحی پیکرتراشی دارای مزایای فراوانی است که می‌توان به آنها اشاره کرد. این مزایا می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

  1. طبیعی بودن و روشن‌ تر بودن مسیر: استفاده از دستگاه عضله‌سازی یک روش طبیعی و غیرتهاجمی برای بهبود تناسب اندام است. این روش بر اساس اصول بدنی و فیزیولوژیکی عمل می‌کند و نیازی به ورود به دنیای جراحی و عملیات ندارد.

  2. کاهش ریسک‌ های پزشکی و جراحی: عملیات جراحی همیشه با ریسک‌های مرتبط با بیهوشی، عفونت، و عوارض جانبی دیگر همراه است. استفاده از دستگاه عضله‌سازی این ریسک‌ها را به حداقل می‌رساند.

  3. پذیرش وسیع‌ تر اجتماعی: برخی از افراد ممکن است از جراحی یا تغییرات ناشی از آن نترسند. با استفاده از دستگاه عضله‌سازی، این افراد می‌توانند به راحتی و بدون استرس بهبود تناسب اندام خود را تجربه کنند.

  4. پیشرفت گام‌ به‌ گام و پایدار: با تمرینات مداوم با دستگاه عضله‌سازی، شما می‌توانید به آرامی عضلات خود را تقویت کرده و اندامی تعادل‌یافته و پایدار داشته باشید. این فرآیند به طور طبیعی و به تدریج اتفاق می‌افتد و نتایج پایدارتری دارد.

  5. ارزان‌ تر بودن: استفاده از دستگاه عضله‌سازی معمولاً ارزان‌تر از عملیات جراحی است و می‌تواند یک راهکار مقرون به‌صرفه برای بهبود تناسب اندام باشد.

از این رو، استفاده از دستگاه عضله‌سازی نه تنها بهترین راهکار برای بهبود تناسب اندام است، بلکه به دلایل فراوانی از جمله طبیعی بودن، کاهش ریسک‌های پزشکی، و پایداری نتایج، می‌تواند ترجیح داده شود.

در این مقاله تلاش کرده ایم که این دو روش را از جوانب مختلف مقایسه کنیم. اگر به دنبال خرید دستگاه عضله سازی هستید، شرکت تجهیزات پزشکی بسیم رویان طب را به شما معرفی میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *